משלוח מהיר חינם בהזמנה מעל 350!

משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 350 ₪

משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 350 ₪

  1. דף הבית
  2. שעוני יד לגבר

שעוני יד לגבר

על ההבדלים בין גברים ונשים כבר נכתבו הרבה בדיחות ונעשו הרבה מחקרים.... כולנו כבר השכלנו להבין שאנחנו מעט שונים זה מזה. שזה בסדר.. ולכל אחד מהמינים יש מקום של כבוד. אז נאמר שגם כאן בתחום השעונים, כמו בעוד תחומים, אפשר למצוא הבדלים בין שעוני יד לגבר לכאלו המיועדים לנשים. על פי רוב שעוני יד לגבר יהיה מאסיבי יותר במראה שלו. הדבר בא לידי ביטוי בכמה היבטים בין אם בעובי הרצועה, ברוחב שלה, בכמות החומר ממנו השעון לגבר עשוי, על פי רוב גם היקף לוח השעון גדול יותר והוא נוטה להיות מעוצב במראה יותר מאסיבי, עוצמתי ויחד עם זאת יוקרתי ומרשים.

 

בשונה מנשים, אשר נוטות לעטות על עצמן יותר תכשיטים או אקססוריז שונים כמו שרשראות, עגילים ועוד, אנחנו- הגברים נטולי "קישוטים" וכאן נכנסים לתמונה שעוני יד לגבר שהם גם מוצר פרקטי נוח וזמין שאנחנו עונדים על פרק כף היד ומקל עלינו לדעת מה השעה ביום אבל לא רק זאת. שעוני יד לגבר מאפשרים לנו הגברים להוסיף מעט "שיק" ו- "סטייל" למראה שלנו.

 

כמאמר המשפט ,"אין טוב ממראה עיניים" – אנחנו נוהגים לשפוט אחד את השני ממבט ראשון ולפני הכל לפי המראה שלנו: לפי היציבה, אופן ההליכה, הבגדים שלנו וגם לפי השעון שאותו אנו עונדים. שעוני יד לגבר הפכו כבר מזמן לסמל סטטוס שיכול להצביע או להעיד על מעמד יוקרה והמיתוג האישי שאותו אנו מבקשים לשדר לסביבה שלנו. יש מקומות כמו חברות אירגונים או מעמדות שבהם הדבר חשוב במיוחד ושעונים איכותיים לגבר הם בגדר "חובה".

 

ברמה הפרקטית מעבר לכך ששעוני יד לגבר מורים על השעה בביום, יש להם מגוון נוסף של פונקציות: הכל לפי המפרט המתואר לאותו דגם של שעון. אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר ולקבל יעוץ התאמה ונעזור לכם לבחור מבין הגוון הרחב של הדגמים של שעוני יד לגבר שיש כאן אצלינו באתר שען הפינה, זאת על פי הצורך שלכם, התקציב או לפי בקשות נוספות ומיוחדות שיש לכם.


שעוני יד לגבר

לפרטים נוספים התקשרו
054-9906444

logo בניית אתרים