משלוח מהיר חינם בהזמנה מעל 350!

משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 350 ₪

משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 350 ₪

תקנון

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של "שען הפינה" אתר השעונים המוביל במדינה

אתר זה נמצא באחריות ובבעלות חברת "שען הפינה" (להלן: "החברה") ומשמש כאתר סחר אלקטרוני לרכישת המוצרים המוצעים באתר זה על ידי החברה.

חנות החברה ממוקמת ביבנה, ופועלת מזה כ 8 שנים ומשרתת אלפי לקוחות מרוצים בשנה.

אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון השעונים הרחב הקיים באתר זה, ולהזמין את המוצר הבא שלכם בחוויית קנייה פשוטה, נוחה ומתקדמת.

השעונים המוצעים באתר זה הינם מקוריים ואיכותיים, ומשווקים לצרכנים ללא פערי תיווך כך שאתם מרווחים את המוצר הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר.

אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר, להתרשם ממגוון השעונים הקיים באתר ולבחור אם בא לכם להתפנק או לפנק מישהו שאתם אוהבים בשעון איכותי.

 

לצורך הנאה מלאה מהשירות המוצע באתר זה יש לקרוא תקנון זה ולהקפיד לפעול לפי התנאים הקבועים בו.

1.      כללי

כל פעולה אשר משתמש מבצע באתר זה כפופה להוראות תקנון זה ו/או לכל הוראה נוספת הקיימת באתר זה וכן, לכל דין.

על ידי שימוש באתר המשתמש מאשר כי קרה הוראות תקנון זה וכי הוא מסכים ומתחייב למלא אחר האמור בו. מי שאינו מסכים לתנאי השימוש של אתר זה או לכל הוראה אחרת המופיעה באתר ו/או בכל חלק ממנו ו/או מתכניו, עליו להפסיק את השימוש באתר זה.

1.1.   מובהר כי תנאי השימוש באתר זה חלים על כל צפייה ו/או שימוש באתר, בין אם באמצעות מחשב ובין אם באמצעות מכשיר תקשורת אחר כגון טלפון סלולרי, טאבלט וכיו"ב.

1.2.   החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה ו/או כל הוראה אחרת באתר ובתקנון מעת לעת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, וללא שתמסור על כך הודעה מראש, ולכן על המשתמש באתר לבחון את תנאי תקנון זה לפני כל שימוש באתר. כל שינוי בתנאי התקנון יכנס לתוקף מיד עם פרסומו באתר במסגרת התקנון.

1.3.   לשם נוחות האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר, אך כל האמור בו מיועד לנשים וגברים כאחד. כמו כן, כל האמור בלשון רבים, יש לקרוא כאילו נאמר אף בלשון יחיד, לפי העניין ולהיפך.

1.4.   כותרות הפרקים מובאות לשם נוחות והתמצאות המשתמש ולא ישמשו בפרשנות התקנון.

2.      השעונים שלנו

השעונים המוצגים באתר זה הינם מקוריים ואיכותיים (יבוא מקביל מקורי).

המוצרים המוצגים באתר הם מבחינת הצעה לרכישה ואין בהזמנת מוצר על ידי משתמש כל התחייבות מצד החברה לספקו.

במקרה בו מוצר שהוזמן דרך האתר לא קיים במלאי חרף ביצוע הזמנה על ידי משתמש מחלקת השירות של החברה תיצור עמכם קשר לצורך עדכון, ובמידת האפשר ישלחו אפשרויות בחירה נוספות התואמות למוצר שהוזמן, במידה ואלו קיימות.

מוצר שהוזמן ואינו קיים במלאי ו/או לא סופק למשתמש מכל סיבה שקשורה לאתר זה, הזמנה זו לא תחייב את המזמין בתשלום ואם חויבה תזוכה במלואה.

לעניין זה, נציין כי לא יהיה למזמין ו/או לכל משתמש באתר זה טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי "שען הפינה"  ו/או מי מטעמה בגין מוצרים שלא סופקו בפועל ובגינן המזמין לא חויב.

אתר זה הינו אתר דינמי ואנו עמלים רבות על עדכונו, אם בעדכון מוצרים ואם בפרטים נוספים, יחד עם זאת, לא נוכל להתחייב כי תיאור מוצר ו/או כל תוכן אחר המוצג באתר יהיה מדויק, עדכני ו/או ללא שגיאות שכן טעות לעולם חוזרת.

כמו כן, התמונות המוצגות באתר מיועדות להמחשה בלבד ועל המשתמש לדעת כי יתכן שוני בין מראה המוצר ו/או גודל המוצר בתמונה ובין מראה ו/או גודל המוצר הסופי כפי שיתקבל אצל המזמין. במקרה כגון זה לא תהייה למזמין כל טענה ו/או תלונה לעניין המוצר ואין בכך כל עילה לביטול עסקה.

באתר זה ניתן לבצע הזמנה בכל עת מהמחשב, האייפד, הטאבלט, הטלפון הסלולרי ו/או בכל אמצעי אחר. יש לקחת בחשבון כי בכל צג במכשירים אלה מוצג צבע אחר בהתאם לרזולוציה הקבועה במכשיר ובהתאם לנתוני המכשיר ועל כן, אין אנו יכולים להתחייב כי התצוגה בכל אחד מהאמצעים הנ"ל תהייה זהה למקור.

 

3.      תנאי שימוש

בעת כניסה לאתר זה ושימוש באתר זה, בכל דרך שהיא ולכל צורך, לרבות אך, לא רק, ביצוע רכישה באמצעות האתר, הנכם מסכימים ומחויבים לתנאי השימוש באתר כפי שמוגדרים הם בתקנון זה ובהתאם לעדכונם מעת לעת על ידי החברה.

אתר זה אינו מחייב אף משתמש לבצע רכישה ועל כן, כל משתמש שביצע הזמנה דרך האתר מסכים בכך לתנאי תקנון זה ולחיובו בכרטיס אשראי ו/או באמצעי התשלום אשר נמסר על ידו במעמד ביצוע ההזמנה באופן מודע ומוסכם.

משתמש אשר השלים את תהליך ההזמנה באתר לא יוכל לבוא בטענות בנוגע למחיר המוצר באתר ו/או טיב השירות המוצע באתר זה.

משתמש אשר השלים רכישה באתר מצהיר בזאת כי הינו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות והינו מעל גיל 18. במידה ובעת ביצוע הזמנה באתר המשתמש הינו קטין (מתחת לגיל 18) או אינו זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, המשתמש נדרש לידע את הוריו ו/או את האפוטרופסיים החוקיים שלו ולקבל את אישורם לביצוע כל פעילות, מכל סוג שהוא, במסגרת האתר. כל פעילות אשר תבוצע על-ידי הקטינים באתר מהווה הסכמה כאמור.

4.      רכישה באתר

5.      ביצוע הזמנות – הזמנה תתבצע דרך אתר זה ובהתאם לתהליך ההזמנה הקבוע באתר, בכל עת. מערכת ההזמנות באתר עובדת 24/7 וניתן לבצע הזמנה בכל זמן ובכל שעה ומכל מקום בעולם ההזמנה תטופל בהתאם לשעות הפעילות של החברה כפי המופיע בתקנון זה.

5.1.   בעת מילוי ההזמנה נבקשכם להקפיד ולעקוב אחר ההוראות וכן למלא את כל הפרטים הנדרשים בתהליך ההזמנה באתר במלואם, כך נוכל לספק את הזמנתכם במועד וללא תקלות.

5.2.   לאחר ביצוע ההזמנה יקבל המזמין אימייל המאשר את קבלת ההזמנה, יחד עם פרטי ההזמנה.

5.3.   כמשתמש באתר הנך מאשר כי הפרטים אשר הוזנו באתר בעת ביצוע ההזמנה הינם נכונים, מלאים ומדויקים, וכי מסירת הפרטים האישיים במהלך ההזמנה נעשו על פי רצון המשתמש ובהסכמתו.

5.4.   במקרה בו הפרטים שימסרו יהיו שגויים ו/או לא מדויקים, אנו לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה.

5.5.   בכל בעיה ו/או שאלה בנוגע למוצר ו/או לתהליך הזמנה ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו במייל annatatasov15@gmail.com בכל עת. מענה יינתן בתוך 3 ימי עסקים.

 

6.      מחירים באתר – המחירים באתר החברה מוצגים בשקלים, המחירים סופיים וכוללים מע"מ.

6.1.   אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לספק את המוצרים על פי התנאים הנקובים בתקנון זה ובהתאם למחירים הנקובים באתר בעת ביצוע ההזמנה.

6.2.   על המשתמש לדעת כי יתכן מצב בו המחיר המוצג באתר לא יהיה עדכני ו/או מדויק, וזאת כתוצאה מטעות אנוש ו/או טעות תכנותית ו/או תפעולית באתר. במקרה שכזה, שירות הלקוחות שלנו יעדכן בדבר הטעות ובדבר מחירו המעודכן של המוצר, והמחיר הקובע יהיה מחיר המוצר בחנות.

6.3.   במידה וקיים שוני בין מחיר המוצר בפועל לבין מחיר המוצר בעת ההזמנה והמוצר שהוזמן טרם נשלח, הלקוח יעודכן בדבר השינוי ויהיה רשאי לבחור אם להשלים את תהליך ההזמנה או בביטול ההזמנה ללא דמי ביטול.

6.4.   במידה וההזמנה נשלחה, המזמין מסכים בזאת כי יחויב בהפרש בין המחיר ששולם על ידו בעת ביצוע ההזמנה לבין למחיר בפועל. ככל והמזמין אינו מסכים למחיר המעודכן עליו להחזיר את המוצר באריזתו המקורית ומבלי שנעשה במוצר שימוש, וזאת בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר. האחריות להחזרת המוצר הינה על הלקוח וככל והמוצר לא יתקבל חזרה במשרדי החברה הלקוח יחויב במחיר המוצר המוזמן כפי המופיע בחנות. 

6.5.   כמו כן, במידה וההפרש במחיר הינו לטובת המזמין, יזוכה אמצעי החיוב, באמצעותו בוצעה ההזמנה, בהפרש. ככל ולא יתאפשר זיכוי אמצעי החיוב של המזמין, למזמין ישמר זיכוי עתידי בחברה והוא יעודכן על כך.

6.6.   מוצר שלא קיים במלאי  יהיה רשום כאזל מהמלאי . במידה ולאחר ביצוע הזמנה התגלה כי המוצר אזל מהמלאי, רשאית החברה לבטל את המכירה או להציע למזמין מוצר חלופי שווה ערך. ככל ובוטלה מכירה כאמור, החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר ו/או עקיף ו/או תוצאתי שנגרם למזמין ו/או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.

6.7.   מוצר בו תינתן הנחה ו/או מבצע, קבלת ההנחה ו/או המבצע יקבע אך ורק על ידי החברה והחברה רשאית לבטל את ההנחה ו/או את המבצע בכל עת שתבחר ולא תהייה למשתמשי האתר כל טענה בדבר שינוי ו/או ביטול זה. 

7.      אמצעי תשלום –

7.1.   חיוב ישיר באתר באמצעות כרטיס אשראי – כחלק מחוויית השירות שאנו מעניקים ללקוחותינו, דאגנו להטמיע באתר זה מערכת סליקה מתקדמת ומאובטחת המאפשרת ביצוע חיוב מיידי בכרטיס אשראי בהתאם לכל הכללים הקבועים בתקנות חברות כרטיסי האשראי.

7.2.   פרטי כרטיס האשראי מוזנים באתר בעת ביצוע הזמנה בלבד ומועברים באמצעות דף המאובטח בטכנולוגיית ssl לצורך ביצוע החיוב. פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים ולכן השימוש בפרטי האשראי הינם חד פעמי.

פרטי החיוב אינם נשמרים מטעמי ביטחון והגנה על פרטיות לקוחותינו, גם לא לצורך חיוב הזמנות חוזרות. בכל הזמנה יש לעדכן/למסור את פרטי החיוב מחדש.

7.3.   בעת שימוש באתר באמצעות כרטיס אשראי הנך מצהיר בזאת כי הנך נחשב לבגיר לצורך ביצוע רכישות בהתאם לחוק וכי הנך מחזיק כרטיס אשראי תקף אשר הונפק ואושר על ידי חברות האשראי המוכרות, וכי הנך רשאי לבצע עסקאות לפי החוק.

7.4.  החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן ו/או לשנות ו/או להוסיף ו/או להסיר את אמצעי התשלום הקיימים באתר, הכל בהתאם לאפשרויות התשלום הניתנות בסיום ביצוע הזמנה באתר ובהתאם לנהלי האתר שיקבעו על ידי החברה מעת לעת.

8.      משלוחים, אספקה וביטול עסקה

משלוחים

9.      אנו עושים כל מאמץ לספק לכם את הזמנתכם במועד ולכתובת אשר נמסרה על ידכם בעת ביצוע ההזמנה, וזאת, בכפוף לקבלת תשלום מלא עבור המוצר ובכפוף לכך כי בעת ביצוע ההזמנה התקבלו פרטים מלאים ונכונים, כפי שנדרש בתקנון זה.

9.1.       המשלוחים באתר זה יבוצעו על ידי חברת שליחויות ברחבי הארץ, למעט אזורים המוגדרים כמוקדי סיכון ו/או שטחים ו/או מעבר לקו הירוק. מחיר המשלוח יתווסף למחיר המוצר בעת ביצוע ההזמנה.

9.2.       ניתן לבצע הזמנות באתר 24/7, יחד עם זאת טיפול בהזמנות יעשה אך ורק בימים א' – ה' בין השעות 12:00-17:00.

למען הסר ספק, ימי שישי, שבת וכן ערבי חג וחג אינם נחשבים כימי עסקים כמו כן יום ההזמנה לא נחשב ליום עסקים ולכן לא  יילקחו בחשבון במניין הימים לאספקת המוצר.

9.3.       אספקת המוצר היא בין 3 ל 5 ימי עסקים.  -  יתכנו עיכובים במשלוחים עד 8 ימי עסקים, במקרים מסוימים יתכנו עיכובים עד 14 ימי עסקים

9.4.       כאמור לעיל, המשלוח מבוצע באמצעות חברת משלוחים חיצונית  ועל כן, אין לחברה כל אחריות על עיכובים הקשורים לחברת המשלוחים.

9.5.       ההזמנה תסופק לכתובת אשר נמסרה בעת ביצוע ההרשמה לאתר. שינוי כתובת לביצוע המשלוח לאחר שהמשלוח יצא ממחסני החברה תגרור תשלום נוסף אשר יקבע על ידי החברה בעת השינוי כאמור.

10.  כאמור, משלוח יתאפשר לאחר עיבוד מלא וסופי של ההזמנה וכן, קבלת תשלום מלא עבור המוצר ועבור המשלוח וקבלת אישור על ביצוע תשלום זה.

11.  אנו רשאים לעכב משלוח ולמנוע את אספקתו באם לא התקבל תשלום מלא עבורו ו/או הזמנה לא בוצעה במלואה ו/או בצורה תקינה.

12.  מוצר שנשלח בהתאם לפרטים שנמסרו במעמד ביצוע ההזמנה, חזקה עליו שהגיע ליעדו.

13.  מוצר שנשלח לכתובת שגויה וכתובת זו נמסרה בעת ביצוע ההזמנה, וחזר אלינו, המשתמש יישא בכל עלות פוטנציאלית הנוגעת להחזרת המוצר ובכלל זה עלויות המשלוח ו/או ההחזרה, וכן עלויות משלוח נוסף לכתובת מתוקנת ועלויות נוספות ככל שיידרשו ויקבעו על ידי החברה בהתאם לנסיבות המקרה.

14.  התשלום עבור המשלוח יתבצע באמצעות כרטיס האשראי ויצטרף לתשלום עבור המוצרים, ולא יהיה ניתן לביטול מכל סיבה שהיא, זולת אם בוטלה העסקה בשל פגם או אי התאמה, או אם בוטלה העסקה בטרם בוצע המשלוח.

15.  החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את אפשרויות המשלוח, עלויות המשלוח ותנאי המשלוח באתר בכל עת.

ביטול עסקה –

אנו מקפידים על איכות המוצרים המוצגים באתר וכן על משלוח המוצר בצורה אשר תבטיח את הגעתו שלם ותקין ועל כן ביטול עסקה והחזרת מוצר יתאפשרו בתנאים הקבועים בתקנון זה ובהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.

תנאי ביטול עסקה:

1.      ניתן לבטל עסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 והתקנות שהותקנו על  פיו, כפי שיעודכנו מעת לעת (להלן: "חוק הגנת הצרכן"). בכל מקרה של סתירה בין הוראות חוק הגנת הצרכן, לבין ההוראות המופיעות בתקנון זה, הוראות חוק הגנת הצרכן גוברות.

2.      בקשה לביטול/שינוי עסקה מהסיבות המנויות בתקנון זה ו/או בחוק הגנת הצרכן תעשה בכתב ותשלח למייל annatarasov15@gmail.com. על המשתמש לוודא קבלת הבקשה במייל. משתמש ששלח בקשת ביטול ולא קיבל אישור על קבלתו במייל חוזר חזקה כי מייל זה לא הגיע ליעדו. הטיפול בבקשה יעשה בתוך 3 ימי עסקים מיום קבלת המייל.

3.      כל משתמש רשאי לבטל עסקה, מכל סיבה שהיא, מיום ביצוע ההזמנה עד 48 שעות מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים המנויים בסעיף 14(ג)(ב) לחוק הגנת הצרכן.

4.      ניתן לבטל עסקה ככל והמוצר לא היה בשימוש, לא הוסר ממנו עיטוף ו/או חוליות, לא ניזוק, לא נפגם ולא עבר כל שינוי. יש להחזיר את המוצר לכתובת החברה המופיעה על המוצר אותו הזמנתם ו/או באתר זה, כאשר הוא ארוז באריזתו המקורית בצרוף חשבונית מקור.

5.      ביטול מלא וסופי של הזמנה יתבצע רק לאחר בדיקת המוצר על ידינו ורק לאחר שנקבע על ידנו כי המוצר תקין ולא נעשה בו כל שינוי ו/או שימוש ו/או פגם. במקרה של הסרת הניילון והמדבקות העוטפות את השעון, יחשב הדבר כשימוש במוצר ולא יהיה ניתן לבטל עסקה בגין מוצר זה.

6.      במקרה של ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן החברה תהא רשאית לגבות דמי ביטול בגובה של 5% מסך העסקה ו/או בסכום של 100 שקלים לפי הנמוך מבניהם.

7.      בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, לא ניתן לבטל עסקה במקרים הבאים:

·         מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן לפי מידות או דרישות מיוחדות.

·         מוצרים שעל פי דין אין להחזירם.

·         מוצרים פסידים - מוצרים שערכם יאבד בפרק הזמן עד החזרת המוצר לעסק.

·         עסקאות לרכישת מוצרים הניתנים להקלטה, שעתוק או שכפול, שאריזתם המקורית נפתחה.

  • במקרה שהעסקה נעשתה בכרטיס אשראי, והעוסק הוכיח לצרכן כי חברת כרטיסי האשראי או גוף אחר גבו ממנו תשלום בעד סליקת כרטיס האשראי בגין העסקה שבוטלה, באפשרות העוסק לחייב את הצרכן גם בתשלום שנגבה ממנו.

בביטול עסקה עלות החזרת המוצר, האחריות לשליחת המוצר וקבלתו על ידי הספק היא של הלקוח. לקוח שלא החזיר מוצר במועד ו/או לא עמד בתנאי מתנאי ביטול אלה לא יוכל לטעון לביטול העסקה.

החלפות – ניתן לבצע החלפה של מוצר ככל וקיימת טעות במוצר המוזמן. החלפה תתאפשר רק בתנאי ולא נעשה שימוש המוצר ותוך 14 ימים מיום קבלת המוצר.

יש לאשר את ההחלפה מול שירות הלקוחות של החברה, רק לאחר אישור שירות הלקוחות תתאפשר החלפה ויקבע המועד והתנאים לביצוע.

את ההחלפה עצמה יהיה ניתן לבצע באמצעות שליח בלבד בעלות 60 ש"ח, במועד הנקבע. אי עמידה במועד הנקבע מבלי לקבל את אישור החברה יבטל את אישור החברה להחלפת המוצר.

ביטול זכאות לביצוע עסקאות – אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל עסקה ו/או מכירה כולה ו/או חלקה וכן למנוע מלקוחות/משתמשים מסוימים את הזכות לעשות שימוש באתר ו/או בשירותי החברה בכללותם בכל אחד מהמקרים האלו:

§        במידה ונפלה טעות קולמוס במחיר המוצר ו/או בתיאור המוצר.

§        מסירת פרטים שגויים במכוון בעת ביצוע הזמנה.

§        גרימת נזק ו/או פגיעה באתר זה ו/או בצד שלישי כלשהו הקשור לאתר זה.

§        ביצע מעשה בלתי חוקי או שותפות למעשה שכזה.

§        קיים חוב לחברה ו/או לצד שלישי הקשור עמה וחוב זה אינו נפרע במועד.

§        בוצעה הפרה כלשהי של תנאי הסכם זה.

 

אחריות למוצר – קיימת אחריות לשעונים הנרכשים באתר זה. האחריות חלה על מנגנון בלבד והינה לתקופה של 12 חודשים ממועד ביצוע הרכישה. לצורך קבלת השירות במסגרת האחריות על השעון יש ליצור קשר.

כל תקלה אחרת במוצר, תיקון / החלפה יעשו רק לאחר בחינה ובהתאם להחלטת החברה. תיקון / החלפה שלא במסגרת האחריות על המנגנון יכול ותחויב בעלות נוספת אשר תיקבע על ידי החברה ותימסר ללקוח בטרם התיקון ו/או ההחלפה.

אין אחריות על רצועות , אבנים, ברגים , או חדירת מים וזכוכית השעון.

*הסטים הקיימים באתר (הצמידים) ניתנים כמתנה ללא תוספת תשלום ומשתנים בהתאם למלאי, ובמידה ואינם קיימים אנו לא מחויבים לספק אותם 

*הצמידים והשרשרות אינם באחריות

*השעונים נמכרים בsale לכן אין התחייבות לקופסא של השעון לצמיד או לסוללה.

*כל המוצרים שנמכרים מתחת ל 250 ש"ח לא ניתן לא להחליף לא להחזיר ואין אחריות למוצר.

*אין החלפות או החזרות על שעוני smart (שעונים חכמים).

16. הגבלת אחריות

השרות באתר "שען הפינה" ניתן לשימוש כמו שהוא (As Is) ולכן לא תהייה למשתמש ו/או למי מטעמו כל טענה, דרישה או תביעה כלפי החברה ו/או מי מטעמה בגין השרות המוצע באתר, אופי השרות, מגבלות הקיימות באתר או כל טענה כשלהי הנוגעת לאי התאמת השרות ו/או המוצרים ללקוח ודרישותיו.

החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק כלשהו שייגרם במישרין ו/או בעקיפין בשל רכישה באתר זה או בשל אי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או מחדל ו/או רשלנות של הלקוח או צד ג' כלשהו, לרבות רכישה ע"י קטין ללא הסכמת הוריו, רכישה בכרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו וכו'. כמו כן החברה אינה אחראית לנזק אשר יכול ויגרם בגין איחור באספקה.

למען הסר ספק, מובהר כי מרגע שהמוצר נשלח ללקוח החברה ו/או בעליה, ו/או מי מטעמה אינם אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועד המוצר אשר סופק ללקוח מטעם החברה. אחריות לעניין זה היא על מי שרכש את המוצר בכל הנזק אשר עלול להיגרם למשתמש ו/או לצד ג' או לכל אדם אחר ו/או לרכוש.

מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה החברה ו/או מי מטעמה ,לא יישאו בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוחה. 

17. מדיניות פרטיות

באתר זה אנו מקפידים על פרטיות מבקרי האתר ומכבדים את פרטיותם. מדיניות הפרטיות תחול על הפרטים האישיים הנמסרים על ידי המשתמש באופן אקטיבי בעת ביצוע הזמנה ו/או לצורך ההרשמה למועדון לקוחותינו (לרבות ביחס להכללה במאגר מידע ודיוור ישיר).

במידע האמור לא יעשה כל שימוש למעט השימוש אשר לשמו הוא נועד ובגינו נמסר. המידע נשמר על ידינו ולא יועבר לשום גורם ו/או צד ג' אלא בהסכמת לקוחותינו בלבד.

כל מידע אחר אשר הגיע לידנו ביחס למשתמש אשר אינו מידע אישי שהוזן באופן אקטיבי על ידי המשתמש וכפוף למדיניות הפרטיות באתר זה, וכן כל מסר, חומר או תוכן שנשלח או הועלה לאתר זה באמצעות דואר אלקטרוני או בדרך אחרת, לרבות נתונים, שאלות, תגובות, וכיו"ב, ייחשב כמידע שאינו סודי ואינו מוגן בזכויות כלשהן, ועל כן לא יהיה כפוף להגנת הפרטיות, ויטופל בהתאם.

18. קניין רוחני וזכויות יוצרים

החומרים והשירותים המוצעים באתר זה, מוגנים על ידי זכויות יוצרים, סימני מסחר, ו/או כל חוקי קניין רוחני אחרים. כל שימוש ללא הרשאה מפורשת של "שען הפינה" ו/או מי מטעמה, בחומרים או בשירותים או במוצרים המוצעים באתר זה לא לשימוש לו הם נועדו עלולים להפר חוקים אלה ולהפר את תנאי השימוש המוגדרים באתר זה והקבועים בחוק.

אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לשווק ולהשתמש בכל צורה במידע ו/או תמונה מהאתר מבלי לקבל את רשותם המפורשת, בכתב, של בעלי ו/או מנהלי אתר "שען הפינה" ולפעול התאם להרשאה זו בלבד.

אין להשתמש ו/או להציג את המוצרים והמידע הקיים באתר זה במלואו ו/או בחלקו, באתר אינטרנט אחר או בכל מקור מידע אחר, ובכל דרך.

בנוסף לחומרים והשירותים המוצעים באתר זה על ידי "שען הפינה"  יכול ויהיו מוצעים באתר מוצרים, מידע ושירותים המוצעים על ידי צדדים שלישיים (להלן: "שירותי צד ג"). שירותי צד ג' עלולים להיות כפופים להסכמים נפרדים הנלווים לשירותים הללו. הנהלת האתר אינה אחראית ואינה נוטלת כל אחריות ו/או חבות מכל סוג שהוא ביחס לשירותי צד ג' ו/או מוצרים אשר יסופקו ע"י צד ג'.

בכל מקרה כי גולש באתר זה סבור כי קיימת הפרה כלשהי באתר לעניין זכויות יוצרים וקניין רוחני של צד ג' יש לפעול בהתאם לנוהל "התראה והסרה" לפיו יש לעדכן בכתב את הנהלת האתר בדבר הפרה זו במייל annatarasov15@gmail.com, אנו נבחן כל פנייה ונפעל בהתאם לכל דין.

19. סימנים מסחריים

המותג "שען הפינה" שם המותג וכן הדומיין של אתר זה ושל כל אתר אחר של החברה ו/או מי מטעמה, הינם סימני המסחר של "שען הפינה" ו/או מי מטעמה בלבד (בין אם נרשמו ובין אם לאו) ואין לעשות בהם שימוש מבלי לקבל מראש ובכתב את הסכמת החברה.

20. הדין החל

הדין החל על ובקשר לתנאי שימוש אלו והשימוש באתר הוא הדין הישראלי בלבד וזאת בין אם השימוש באתר נעשה בישראל ובין בחו"ל.

סמכות השיפוט הבלעדית בקשר עם תנאי השימוש והשימוש באתר מוקנית לבית המשפט המוסמך במחוז מרכז בלבד.

 

logo בניית אתרים