משלוח מהיר חינם בהזמנה מעל 350!

משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 350 ₪

משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 350 ₪

שעונים מבית היוצר של קלווין קליין

קלווין קליין הקים את חברת האופנה המובילה שלו בשנת 1968 בניו - יורק. אותה החברה צברה תאוצה והפכה להצלחה מסחררת, זאת בעיקר בזכות הג'ינסים ופריטי ההלבשה התחתונה שלה, שהפכו לפופולריים במיוחד. מאוחר יותר בשנות ה-90, החליטה חברת "קלווין קליין" להתחיל ולייצר תכשיטים ושעונים עבור לקוחותיה המסורים, זאת בעוד כי בשנת 1997 נוצר שיתוף פעולה הראשוני בין חברת קלווין קליין לבין חברת סווטש על מנת להתחיל ולשווק את קו השעונים הראשוני שהגיע מבית היוצר של מותג "קלווין קליין". 


כשיופי ודיוק שוויצרי נפגשים


סווטש היא אחת מהחברות אשר הופכות את הסטיגמה על שעונים שוויצרים לנכונה ומדויקת, זאת מאחר ומדובר בחברה שמייצרת שעונים איכותיים במיוחד לכל הדורש. למעשה, מאחר וקו השעונים של קלווין קליין נוצר בתור שיתוף פעולה בין חברת סווטש לבין חברת קלווין קליין, ראוי לציין כי שעוני קלווין קליין נחשבים לשעונים שוויצריים לכל דבר ועניין, שעונים אשר ידועים בתור מדויקים עם תנועת מחוגים איכותית. יתר על כן, ראוי לציין כי בהתאם ליתר עיצוביו של מעצב האופנה המוביל, שעוני קלווין קליין ידועים בזכות המראה מושך העין שלהם ובזכות העיצובים המינימליסטיים שלהם. 


מה הופך את שעוני קלווין קליין לכאלו מבוקשים?


שעוני קלווין קליין נחשבים לאחד מהסוגים הנפוצים ביותר בקרב השעונים של מותגי האופנה המובילים, זאת הודות למראה הייחודי שלהם. למעשה, מדובר בשעונים שמתאפיינים בעיקר על ידי מראה עירוני ואופנתי, זאת בעוד כי שעוני קלווין קליין ידועים גם בזכות מראה מינימליסטי שמאופיין על ידי קווים נקיים ואסתטיים. מפאת יתרונות אלו, אין ספק כי במידה ואתם מחפשים אחר שעון איכותי, יפה ואמין במחיר אטרקטיבי, שעוני קלווין קליין עשויים להיות הבחירה האידיאלית עבורכם. 

logo בניית אתרים