משלוח מהיר חינם בהזמנה מעל 350!

משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 350 ₪

משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 350 ₪

  1. דף הבית
  2. שעוני מייקל קורס

שעוני Michael Kors

שעוני מייקל קורס הפכו למותג בעל שם דבר בשנים האחרונות. יותר ויותר עולה הביקוש לשעונים אלה וכמו בתחומים רבים אחרים גם כאן בכל מה שקשור לשעונים, שם המותג "עושה את זה" לאנשים רבים והם מחפשים שעון לא רק מיוחד, מעוצב ואיכותי אלא גם שעון שעומד מאחוריו "שם" של מעצב על. ואכן שעוני מייקל קורס עונים על כל הפרמטרים האלו: מדובר בשעונים שמעבר לאיכות הגבוהה, העיצוב המוקפד והדיוק בפרטים – עומד מאחוריהם "שם" של מעצב מוכר וידוע בעל מיתוג מכובד בעולם האופנה בכלל.

 

מייקל קורס נחשב לאחד המעצבים של ה"דור החדש" והוא מעצב לא רק שעונים אלא גם בגדים, תיקים נעליים ופריטי אופנה נוספים. לאופנה שלו יש ביקוש רב ואנשים המכירים ואוהבים את פרטיי הלבוש שהוא מעצב ישמחו להשלים את מערכות הלבוש המעוצבות שלהם באחד מהפריטים בסדרת שעוני מייקל קורס (יש מביניהם שיקנו אפילו יותר מפריט אחד...)

 

כמעצב מוכר השתתף מייקל קורס בתכנית הידועה פרויקט מסלול וסלל את דרכו כמותג על בעולם העיצוב ובאופן טבעי התחזק שוק הרוכשים של שעוני מייקל קורס. הא מלביש את מיטב המפורסמות בעולם לא רק בשעוני מייקל קורס אלא גם במיטב הקולקציות שפרי דימיונו היצירתי ממציא (אגב ידעתם שהוא יהודי?) מביניהן: אנג'לינה ג'ולי, ג'ניפר לופז, היידי קלום ואפילו הגברת הראשונה של ארה"ב מהילארי קלינטון ועד מישל אובאמה. עבור כולן, שעוני מייקל קורס הוא פריט חובה שמשדרג ומקפיץ גם את המראה ואת את הסטטוס.

עוד נציין כי מדובר במוצר איכותי, חזק בעל אחריות מהיצרן. השעונים שאנו בחברת שען הפינה מוכרים באתר שלנו כולם מקוריים ואיכותיים.שעוני מייקל קורס
לפרטים נוספים התקשרו
054-9906444

logo בניית אתרים